Přidat na Seznam.czV sobotu se na letišti uskuteční jednodenní festival Come In

15. července 2013 10:59. /Autor ~ REDAKCE / # 2 MIN. / AKTUALITY, FESTY, VOLNÝ ČAS

Festival Come In Open Air

V sobotu 20. července se na královéhradeckém letišti uskuteční 2. ročník Come In Open Air, tentokrát s podtitulem Day & Night. Akce zaměřená především na nemainstreamovou taneční muziku nabídne letos dvě pódia a samozřejmě všechno potřebné, co ke správnému mejdanu patří. Celá akce potrvá 16 hodin – start je naplánován ve dvě hodiny odpoledne, končí se šestou hodinou ranní v neděli. V areálu nebude chybět ani možnost rozbalit si stan. Jestliže ceníte muziku mimo střední proud a jste už unaveni jednotvárnou mainstreamovou produkcí z většiny hradeckých klubů, je tu Come In Open Air!

COME IN Stage, zaměřená na techno a minimal, má připravenou skutečnou bombu v podobě headlinerů akce. Z Itálie si přiletí střihnout svou českou premiéru DJ a producent Johnny Aemkel, což je bez nadsázky jméno světového formátu. Jeho tracky hrají a remixují jména jako Richie Hawtin, Troy Pierce, Alan Fitzpatrick, Stephan Bodzin, Oliver Huntemann.

Dalším headlinerem je Slurm, původem z Prahy, ale od 18ti let berlínský DJ a producent. Od roku 2009 se pravidelně objevuje v klubech této metropole elektronické hudby a samozřejmě nejen tam. Dnes platí za nepostradatelného člena tamější „Tanzmichmal crew“. Jeho styl hraní lze popsat jako směs odnoží houseu – od melodičtějšího až po tech-house.

Výčet jmen hlavní COME IN stage, která se bude nacházet v hangáru, doplní DJs Segment, Soňa, ALA a Jazzquick jako Teleport, Deivis, The Cirkus, Tempa, Skaph, Revelation Point.

Druhá CORE’N’OUT stage nabídne průřez povětšinou zlámaným hudebním spektrem, které bude pojato zeširoka. Během šestnácti hodin budete moct slyšet funky, breakbeat, dubstep, bass music, electro, drum’n’bass a přidružené sub-škatule.

Prvním headlinerem této stage je liberecký matador ANS, hrající již od roku 2001. Postupně začal tvořit vlastní sound a po vydání na několika českých labelech (např. Owntempo Recordings, IO.Lab nebo Case Records) zahájil produkci britského labelu Studio Rockers se svou peckou Dungeon. V loňském roce spustil vlastní label Krmelec Recordings.

Dalším vlčákem je mladý DJ a producent Chik (Archetyp / A51), který produkuje těžkotonážní dubstep a bass music postavenou pěkně od podlahy, bez zbytečného kvákaní středových frekvencí.

Lineup na open stage doplní Murte (Panda Unity), Da Root (Experimental Cabaret), Jamania (Ultimate Crew), Pokyno (Digital Dawn), Raster (FDC Crew) a kompletní Core’n’out kabinet – tedy DJs Fiila, Floatek, Batcha, KaDEL a spolu s nimi i bubeník Djembéfola Ptaak.

Místo konání se nachází v areálu letiště na severní straně, hned vedle Správčického písníku. Odbočka do areálu je v zatáčce před mostem u Předměřic (přímo za areálem Agropodniku). Lze přijet autem (na festivalu lze parkovat i přespat ve stanu), na kole, nebo využít linky MHD č. 15, která staví cca 150 metrů od vstupu do areálu – zastávka Správčice. Občerstvení na akci nabídne klasickou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů, kvalitní jídlo a speciální Day & Night koktejly. Přilehlý „Správčák“ je skvělým místem k vykoupání. Mapa s vyznačenou lokalitou je zde – Google Maps

Pokud ceníte muziku mimo střední proud, akce zaměřené více na hudbu než na výdělek přijďte na Come In Open Air! (FB událost)

VIDEOPOZVÁNKA


  SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU


  Facebook

  X

  Instagram

  Threads

  16 624

  3 020

  2 612

  334


  #TWEETY

  ~PANORAMA

  @MENÍČKA  Koncept studie Velkého náměstí