Přidat na Seznam.cz  

Festival Come In Open Air

V sobotu 20. července se na královéhradeckém letišti uskuteční 2. ročník Come In Open Air, tentokrát s podtitulem Day & Night. Akce zaměřená především na nemainstreamovou taneční muziku nabídne letos dvě pódia a samozřejmě všechno potřebné, co ke správnému mejdanu patří. Celá akce potrvá 16 hodin – start je naplánován ve dvě hodiny odpoledne, končí se šestou hodinou ranní v neděli. V areálu nebude chybět ani možnost rozbalit si stan. Jestliže ceníte muziku mimo střední proud a jste už unaveni jednotvárnou mainstreamovou produkcí z většiny hradeckých klubů, je tu Come In Open Air!

COME IN Stage, zaměřená na techno a minimal, má připravenou skutečnou bombu v podobě headlinerů akce. Z Itálie si přiletí střihnout svou českou premiéru DJ a producent Johnny Aemkel, což je bez nadsázky jméno světového formátu. Jeho tracky hrají a remixují jména jako Richie Hawtin, Troy Pierce, Alan Fitzpatrick, Stephan Bodzin, Oliver Huntemann.

Dalším headlinerem je Slurm, původem z Prahy, ale od 18ti let berlínský DJ a producent. Od roku 2009 se pravidelně objevuje v klubech této metropole elektronické hudby a samozřejmě nejen tam. Dnes platí za nepostradatelného člena tamější „Tanzmichmal crew“. Jeho styl hraní lze popsat jako směs odnoží houseu – od melodičtějšího až po tech-house.

Výčet jmen hlavní COME IN stage, která se bude nacházet v hangáru, doplní DJs Segment, Soňa, ALA a Jazzquick jako Teleport, Deivis, The Cirkus, Tempa, Skaph, Revelation Point.

Druhá CORE’N’OUT stage nabídne průřez povětšinou zlámaným hudebním spektrem, které bude pojato zeširoka. Během šestnácti hodin budete moct slyšet funky, breakbeat, dubstep, bass music, electro, drum’n’bass a přidružené sub-škatule.

Prvním headlinerem této stage je liberecký matador ANS, hrající již od roku 2001. Postupně začal tvořit vlastní sound a po vydání na několika českých labelech (např. Owntempo Recordings, IO.Lab nebo Case Records) zahájil produkci britského labelu Studio Rockers se svou peckou Dungeon. V loňském roce spustil vlastní label Krmelec Recordings.

Dalším vlčákem je mladý DJ a producent Chik (Archetyp / A51), který produkuje těžkotonážní dubstep a bass music postavenou pěkně od podlahy, bez zbytečného kvákaní středových frekvencí.

Lineup na open stage doplní Murte (Panda Unity), Da Root (Experimental Cabaret), Jamania (Ultimate Crew), Pokyno (Digital Dawn), Raster (FDC Crew) a kompletní Core’n’out kabinet – tedy DJs Fiila, Floatek, Batcha, KaDEL a spolu s nimi i bubeník Djembéfola Ptaak.

Místo konání se nachází v areálu letiště na severní straně, hned vedle Správčického písníku. Odbočka do areálu je v zatáčce před mostem u Předměřic (přímo za areálem Agropodniku). Lze přijet autem (na festivalu lze parkovat i přespat ve stanu), na kole, nebo využít linky MHD č. 15, která staví cca 150 metrů od vstupu do areálu – zastávka Správčice. Občerstvení na akci nabídne klasickou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů, kvalitní jídlo a speciální Day & Night koktejly. Přilehlý „Správčák“ je skvělým místem k vykoupání. Mapa s vyznačenou lokalitou je zde – Google Maps

Pokud ceníte muziku mimo střední proud, akce zaměřené více na hudbu než na výdělek přijďte na Come In Open Air! (FB událost)

VIDEOPOZVÁNKA


  DEJTE HRADCI LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Zrekonstruovaná budova Muzea východních Čech se po dvou letech otevře veřejnosti. Na návštěvníky čeká od 1. listopa…
  Na letišti v Hradci došlo v úterý večer k letecké nehodě vrtulníku. Na místě zasahovaly všechny složky IZS. Instru…
  V roce 2020 bude Hradec investovat do dvou středně velkých projektů - půjde o novou tělocvičnou halu na Pouchově, k…
  Obchodní centrum Atrium v centru města prochází v Hradci přestavbou starší budovy OD Tesco z poloviny 70. let 20. s…
  První etapa centrály ČSOB v Hradci je hotová. Nyní se objeví nad terénem železobetonový skelet, do léta přibudou ko…

  9.762

  1.228

  1.102


  . / STREAM  96 %

  96 %

  94 %

  94 %

  92 %

  91 %

  91 %

  88 %

  87 %

  nové

  nové


  Chirurg. komplex FNHK (- 1 %)

  Regionální sídlo ČSOB (~ 0 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (- 1 %)

  Univerzita Karlova (~ 0 %)

  Obytný blok Koruna (+ 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 1 %)

  Jižní spojka (+ 1 %)

  Severní tangenta (+ 2 %)

  Křižovatka Mileta (~ 0 %)

  Proměna Rozárky

  Areál G+V kasáren

  Všechny projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!  Miniaplikace

  Lze hlasovat pro více odpovědí, do konce zbývá...

  HRADEC KRÁLOVÉ DNES

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ