Premiéra Mountfieldu nevyšla. Brzy začne v European Trophy

9. srpna 2013 11:51. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

Premiérový zápas novému týmu Mountfield Hradec Králové tak úplně nevyšel. Ve Znojmě hokejisté prohráli 2:1. Není nutné však z toho dělat tragédii, protože se tým teprve sehrává a byl to jeho vůbec první zápas. „Samozřejmě je lepší vyhrávat než prohrávat. Ale zase to nebereme nějak tragicky, lepší, když se chyby udělají v přípravě. O tom to je, aby si všechno sedlo, dali jsme se pořádně dohromady a připravili se na první extraligový zápas,“ řekl pro klubový web autor jediného gólu Tomáš Rousek.

Zápas se Znojmem byl jediným přátelským zápasem Hradce, jelikož už v dalším týdnu se Mountfield zapojí do turnaje European Trophy.

DOMÁCÍ ZÁPASY EUROPEAN TROPHY / SRPEN 2013

15. 8. | 17:30 | KOMETA BRNO
23. 8. | 17:30 | LULEA HOCKEY (Švédsko)
25. 8. | 17:00 | OULUN KARPAT (Finsko)


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU