Peníze z hazardu pošle město sportovcům, asi 6,5 mil. Kč

15. ledna 2014 9:38. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

Finanční prostředky z loterií rozdělí magistrát královéhradeckým sportovním organizacím. Ty dostanou mimořádně nad rámec standardních grantů ještě více než 6,5 mil. Kč. Peníze budou jednotlivým sportovním organizacím přiděleny. Mezi příjemci příspěvků nebudu akciové společnosti města.

„Jedná se, jako tradičně, o část příjmů města z výherních automatů a loterií, které bychom opět rádi rozdělili mezi sportovní organizace provozující činnost na území našeho města. Koncem ledna předložím tento návrh zastupitelům, “ doplňuje Josef Krofta, náměstek primátora odpovědný za oblast sportu a kultury.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU