V Hradci vrcholí plesová sezona. Slavilo se s Černou Horou

1. března 2014 11:04. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

Závěr letošní plesové sezony se nachýlil. V sobotu ve 20:14 hod. vypukl v Aldisu 21. Ples Radia Černá Hora. Ze zpěváků se představil Dan Bárta s Illustratosphere, ze Slovenska taneční Peter Bič Project s hity jako Hey Now a Thinking About You. Dále ve velkém sále vystoupila Iva Frühlingová s kapelou a The Apples.

Malý sál rozproudila debutující skupina Nebe s hitem Vteřina. Dostalo se i na Tři sestry a Skyline. Jazzový sál nabídl Luboš Andršt Blues Band, Mike Cole and Trashy Boys a Ju-Ju.

Ples Radia Černá Hora je již tradičně vyvrcholením plesové sezony v Hradci Králové.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU