Pro naše čtenáře máme velmi potěšující zprávu, že počínaje dnešním dnem, až do konce srpna, bude mít magazín Hradec Králové City plánovanou a dlouhou přestávku. Pomalu začíná okurkové období, ve kterém se v Hradci toho zase tolik vzrušujícího neděje, a tak jsme se rozhodli, že si dáme volno!
Na webu pracujeme 4 roky v kuse a odpočinek všech zúčastněných je v tomto ohledu na místě! Web nebude úplně odstavený, tu a tam se zde může objevit nějaká zpráva, zejména v sekci Novinky z Twitteru. Užijte si léto, prázdniny i festivaly a v září opět tady…
/ EXPRES


