Třetí výhra v řadě. Na čtvrtý Mountfield čeká dvojzápas doma

14. října 2014 20:58. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

Hokejisté hradeckého Mountfieldu jedou jako pěkně posečený trávník od té správné sekačky a předvádějí líbivý hokej s výsledky. Po třineckém výletu, kde dostali sice šestku, teď vyhráli potřetí v řadě. Porazili Slavii, Zlín i Olomouc. Nyní na ně čeká těžký dvojzápas doma s týmy, které se trápí ve spodku tabulky. Nejdříve je prověří Kometa Brno a poté Vítkovice.

Před kamerami ČT Sport v úterý s Olomoucí nejdříve vedli, poté prohrávali, před koncem druhé třetiny skóre srovnali a zápas zase otočili ve třetím dějství na svou stranu když vyhráli 4:2. Trefili se Kudrna, Skokan, Knotek a poprvé Dietz.

Kudrna se vyšvihl po trefě na třetí příčku v kanadském bodování, nejlepší střelec Mertl je pátý.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU