ČSOB chce stavět u Aldisu

14. srpna 2015 9:21. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / OKOLO HK

Československá obchodní banka již podle dříve zveřejněných informací chce postavit svoji pobočku pro více než 800 zaměstnanců na břehu Labe v lokalitě Aldis vedle T-Mobile.

V návaznosti na tuto stavbu chce město urychlit přípravu lávky přes Labe, která by měla vzniknout do roku 2017. Samotný objekt ČSOB pak zhruba o rok déle.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU