Přidat na Seznam.cz

Fronty jako na banány. Příprava hokejistů s davy

14. srpna 2015 9:11. /Autor ~ REDAKCE / # 1 MIN. / EXPRESNĚ, MOUNTFIELD HK

Horké počasí a velké natěšení na první hokejový zápas Mountfieldu HK udělalo své. Kdo si myslel, že na zimní stadion přijde jen pár stovek lidí, mýlil se. Naopak kdo si koupil lístky v předstihu, udělal nejlíp. Na stadion totiž přišlo bez tří fanoušků skoro 2.400 návštěvníků, před stadionem se tak utvořila fronta a někteří první třetinu vůbec nestihli.

V provozu byla pouze trojice pokladen a dlouhý had tří front. Řada fanoušků stihla alespoň kousek první třetiny, někteří přišli ovšem až na přestávku. Neočekávané vysoký zájem zřejmě překvapil i samotný klub, dlouhá fronta byla i u výčepu.

„Jsem z návštěvy překvapený. Čekal jsem, že přijde tak 150 lidí, ale dva a půl tisíce je výborný. To klobouk dolů teda, v takových vedrech,“ řekl po zápase obránce Karel Pilař.

Hradec nakonec prohrál po samostatných nájezdech 1:2. Jediný gól vstřelil Tomáš Knotek.

Poslední domácí zápase před startem extraligy sehrají hokejisté v neděli 30. srpna od 16 hodin proti bavorskému celku HC Straubing.