Společnost Enteria z Pardubic by ráda v příštích letech vybudovala v lokalitě Aldis soubor nových bytových domů. Svoji vizi a studii už představila městu. Po budově ČSOB by to tak bylo další velké oživení této části města.
Kolem Aldisu zatím žádné bydlení není a v panelovém domě hrůzy naproti nebydlí trvale doufejme nikdo. Jelikož zde jsou jen dvě kancelářské budovy, večer je tu poněkud liduprázdno, nové byty tak mohou dát lokalitě náplň i po pracovní době.
/ EXPRES


