Odpočívka před Hradcem na D11 zprovozněna

4. června 2016 19:26. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

Čerpací stanice a McDonald’s, ve směru na Prahu již odpočívadlo od otevření nového úseku funguje, na opačné straně na Hradec deset let řidiči zastavit nemohli. To se nedávno změnilo, již několik týdnů zde rostla nová čerpací stanice Benzina, která před pár týdny otevřela.

Odpočívka sice měla být zprovozněna už dávno, ale bývalý nájemce nepostavil čerpací stanici nebo jen sociální zařízení, a to byla jedna z podmínek, podmínkou však nebylo do kdy tak musí učinit. Nyní má odpočívka již nového nájemce.

Vejde se na ní na 30 kamionů, 50 automobilů a 5 autobusů.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU