Linka 4 skončila. Trojka jede už v celé trase

12. července 2016 10:20. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

Náhradní autobusová linka č. 4, která jezdila z Plačic přes Kukleny na Terminál HD, skončila. Její trasu znovu převzala trojka, ta jezdí nyní v celé trase ze Slezského Předměstí až do Plačic, zatím jako autobus. Od srpnového zprovoznění křižovatky Koruna pojede jako trolejbusová linka.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU