Derby se vším všudy. A vyhrál znovu Hradeeec!

9. listopadu 2016 22:12. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

Hokejisté Mountfieldu a fanoušci se radují. Podruhé v této sezoně vyhráli v derby! Tentokrát na ledě Pardubic před vyprodanou arénou – 10.194 diváků. Až do poslední třetiny svítilo skóre na tabuli 3:3, rozhodují trefu dal Blaž Gregorc, specialista na derby, tři body se tak vezou do Hradce.

Vítězstvím se mužstvo posunulo už na 4. místo extraligové tabulky s 32 body po třetí výhře v řadě.

„Bylo to derby se vším všudy, velice dramatické utkání od začátku až do konce. Hned po minutě jsme inkasovali, což bylo nepříjemné. V dalším střídání jsme dokázali ale srovnat. Dostali jsme se do vedení 3:1, což domácí nepoložilo a srovnali na 3:3. V tu chvíli jsme mohli litovat jen velkého množství vyložených šancí, které jsme neproměnili. Bylo to drama až do konce a právě vzhledem k těm šancím jsme rádi, že jsme zápas rozhodli pro sebe. Byla by velká škoda, kdybychom o tři body nakonec přišli. Odvedli jsme dobrý výkon ve všech řadách a chtěl bych týmu poděkovat, protože hráči za tím skutečně šli,“ řekl těsně po zápase trenér Václav Sýkora.

V listopadu doma Mountfield přivítá Litvínov, Plzeň, Olomouc a Zlín.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU