Jablonec zapadl sněhem. Votroci tam pojedou na jaře

1. prosince 2016 13:05. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

Fotbalisté FC Hradec Králové měli v pátek 2. prosince sehrát poslední zápas podzimu, předehrávku jarní části. Utkání se kvůli přívalům sněhu na sever Čech odehraje nakonec až na jaře. Vhodný termín se hledá.

Do Jablonce tak tým neodcestoval a nyní ho čeká běžný program tréninků a reprezentativních akcí. Volno mají hráči od 13. prosince do 2. ledna 2017.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU