Na hlavním nádraží začala plánovaná oprava zastřešení budovy. Omítka se odlupovala, do objektu zatékalo a proto se přistoupilo k opravě.
U stropu jsou zavěšeny plachty, které brání v pádu věcí na cestující. Dojde k opravě zastřešení a výměně vnějšího a vnitřního pláště. Budou opraveny i některé necitlivé dřívější opravy, budova je památkově chráněna.
Oprava vyjde na zhruba 40 mil. Kč a potrvá 12 měsíců. Další úpravy nádraží přijdou až s výstavbou dvoukolejky.
/ EXPRES


