Hlavní nádraží prochází opravou

3. ledna 2017 6:42. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

Na hlavním nádraží začala plánovaná oprava zastřešení budovy. Omítka se odlupovala, do objektu zatékalo a proto se přistoupilo k opravě.

U stropu jsou zavěšeny plachty, které brání v pádu věcí na cestující. Dojde k opravě zastřešení a výměně vnějšího a vnitřního pláště. Budou opraveny i některé necitlivé dřívější opravy, budova je památkově chráněna.

Oprava vyjde na zhruba 40 mil. Kč a potrvá 12 měsíců. Další úpravy nádraží přijdou až s výstavbou dvoukolejky.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU