Fotbalisté odcestují do Chorvatska

28. ledna 2017 9:11. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

Na fotbalisty čeká o něco teplejší jadranské podnebí, na koupání v moři to sice nebude, ale teplota by se měla pohybovat v době příjezdu nad 10 stupni Celsia. To je o 10 až 15 víc než v Čechách. Fotbalisté vyrazí ve čtvrtek 2. února do chorvatského Umagu na Istrii, kde budou až do 10. února. Uvažovalo se například i o Turecku, kam fotbalisté jezdili v minulých letech, ale vzhledem k bezpečnostní situaci klub zvolil tuto destinaci.

Fotbalisté sehrají na soustředění 3 zápasy. Čekají na ně FK Vojvodina Novi Sad, HŠK Zrinsku Mostar a NK Celje. Čili rozličné týmy ze Srbska, Bosny a Hercegoviny a Slovinska.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU