Přidat na Seznam.cz

Fotbalisté Hradce jsou na padáka

24. února 2017 23:31. /Autor ~ REDAKCE / # 1 MIN. / EXPRESNĚ

Hradeckým fotbalistům se vstup do jarní části vůbec nepodařil. Nejprve doma podlehli neoblíbené Dukle a v důležitém souboji předposledních také Jihlavě 3:1, když jeden gól za Jihlavu vstřelil bývalý Votrok Pavel Dvořák. Za Hradec skóroval mladý Šípek.

Na mužstvo nyní čeká Mladá Boleslav, která usiluje o poháry a bude těžkým soupeřem černobílých. Utkání se hraje už v sobotu 4. března od 16 hodin.

Jihlava rozhodla během prvního poločasu za 15 minut. Ve 23. a 27. minutě se trefil Ikaunieks. Při prvním gólu si poradil se třemi obránci, při tom druhém zase hradecká obrana nezvládla po rohu ofsajd systém. Ve 35. minutě pak Dvořák nikým neatakován dokonal dílo. Za Hradec v 52. zaznamenal alespoň trefu Šípek.

Už při utkání s Duklou byl útok neproduktivní a obrana hořela. Pokud se výkon týmu rapidně nezlepší, bude se muset Hradec začít chystat znovu na druhou ligu. Nyní je na sestupové 15. příčce.

„Výkon byl špatný a domácí toho dokázali využít,“ řekl po zápase trenér Milan Frimmel.