Přidat na Seznam.cz

Lvice jsou v semifinále. Čeká na ně Brno

22. března 2017 20:29. /Autor ~ REDAKCE / # 1 MIN. / EXPRESNĚ, HRADECKÉ LVICE, SPORT

Hráčky Sokola ZVUS Hradec Králové se mohou radovat z postupu do semifinále ŽBL (Ženské basketbalové ligy). I ve třetím utkání série zdolaly Trutnov, tentokrát 78:52 a zvítězily 3:0 na zápasy. Samotné utkání se odehrálo opět ve výborné atmosféře domácí palubovky.

O osudu celého utkání se rozhodlo ve druhé čtvrtině, kde Trutnov takřka sedm minut nedal koš a Lvice si vytvořily dvacetibodový náskok. Lvice tak postupují do semifinále.

V tom na ně čeká daleko těžší protivník a to tým KP Brno. Semifinálová série hraná na tři vítězná utkání se rozehraje příští týden na Sokole. Přesný termín oznámí klub hned, jak bude znám.