Dopravní podnik se pomalu chystá na změny v MHD. V předchozích týdnech instaloval nové trolejové vedení na trase kolem krajského úřadu, v místech kde nyní chybělo. Když probíhala rekonstrukce sousedních teras, muselo být odstraněno.
V plánu jsou trolejbusové linky na Plachtu a také změna u linky 27, ze které by se měl stát trolejbus. Obě linky mají jet právě touto trasou.
Nové troleje ale ve městě nebudou jediné, DP chystá trolejovou trať na Pod Strání, stavba by měla začít snad už v tomto roce.


