HRADEC KRÁLOVÉ (CENTRUM) – Součástí královéhradecké MHD bude od září 2017 takzvaná Zelená linka. Ta poprvé v novodobé historii propojí samotný historický střed města s širším centrem. Trasu obslouží elektrobus a jízda bude pro cestující zdarma. Dopravní podnik a město tak chtějí lidem nabídnout alternativu cestování v centru, ulevit přetížené dopravě a přispět k ekologičtějšímu provozu.
VÍCE O TÉTO LINCE NA SPECIÁLNÍ STRÁNCE: ZELENÁ LINKA


