HRADEC KRÁLOVÉ – Hradečtí hokejisté se ve čtvrtek v podvečer premiérově představili v evropské Champions Hockey League. Z dalekého Finska sem dorazil celek TPS Turku, z města, které je asi tak početně veliké jako Plzeň.
Mountfield vstoupil do utkání aktivně a po první třetině vedl 2:0. Ve druhé gól nepadl, ale ve třetí přidali hradečtí ještě další tři góly. Turku vstřelilo v závěru alespoň čestnou branku.
Utkání sledovalo 3519 diváků. Dvě branky zaznamenal Vopelka, po jedné pak Bednář, Jarůšek a Koukal. Hradečtí tak zaslouženě dokráčeli k prvnímu vítězství.
Už v sobotu 26. srpna se bude hrát další zápas CHL a pod Bílou věží se představí anglický Nottingham.


