Klub opustí čtveřice fotbalistů

8. prosince 2017 0:02. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

HK – Hradecký fotbalový klub již nepočítá se službami pro další působení u čtveřice fotbalistů. Naopak chce posílit o nové hráče, kteří budou mít touhu porvat se o výsledek, takové hráče hledá sportovní úsek i trenér Havlíček.

„Do jarních bojů klub FC Hradec Králové již nepočítá s Liborem Žondrou, Tomášem Jirsákem, Karlem Knejzlíkem a Walterem Patrickem. Jména nových hráčů budou známa v nejbližší době,“ uvedl klub na svých webových stránkách.

Zejména u posledně jmenovaného je zajímavé, že měl být dobrou zahraniční posilou, od které si klub sliboval okysličení útoku, podle zpráv fanoušků byl ale slabý i v juniorce.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU