HRADEC KRÁLOVÉ – Fotbalisté Hradce končí v pohárovém MOL Cupu ještě dříve, než soutěž pořádně začala. Ve 3. kole vypadli s Olympií Radotín (bývalá Olympia Kukleny) po porážce 2:1. A fanoušci jsou pořádně vytočení, od zápasu s Vítkovicemi mají totiž výkony klesající tendenci. Naposledy je o víkendu rozzlobila prohra 0:1 s Varnsdorfem.
„Kluci žili nějaký růžový svět, v uspokojení a v sebeklamu. Někdy i taková porážka snad některým otevře oči,“ uvedl hradecký trenér Zdenko Frťala.
Hradec nemá aktuálně žádného koncového hráče, poté co prodal Pázlera, je prakticky bez útoku, góly dávají záložníci. V posledních třech zápasech navíc vyšel gólově úplně naprázdno.
Fanoušky si tak budou muset Votroci udobřit jedině mnoha výhrami, nic jiného nepřichází v úvahu.
/ EXPRES


