Přidat na Seznam.cz  

HRADEC KRÁLOVÉ – Mekka taneční zábavy v Hradci prozatím končí. Známý a zavedený noční klub v centru Hradce je na prodej. NOX Club patřil mezi nejčastěji navštěvované noční podniky, jeho historie sahá až do roku 2000, tehdy začal pod jménem Music Club 21, jako NOX byl otevřen až v září 2013 v novém provedení. Společnost provozující klub o tom informovala na svých stránkách.

V Hradci má ještě jeden klub La Fabrique na Pospíšilově třídě, který ale bude fungovat dál, končí pouze NOX, který je už předmětem nabídky v realitní kanceláři. Cena za prodej klubu o ploše 289 metrů čtverečních není uvedena.

„Omlouváme se, ale klub je uzavřený, otevřeno je v pouze v případě mimořádné akce. Zábava se tak přesunuje do klubu La Fabrique,“ informuje klub NOX.

Obvyklým prvkem programu byla komerční electronic dance music, POP či R’n’B music, vždy v jiném podání z mnoha DJs vystupujících po celé ČR. Otevřeno bylo obvykle od středy, kdy byla na programu studentská akce, do soboty. Pořádali se zde také oslavy narozenin, rozlučky se svobodou či firemní večírky s rautem.

Klub je zajímavý především svým prostorem, a to zejména obloukovými klenbami, také oválným barem rozděleným do pěti sekcí a VIP sezením.

Výhodou byla blízkost centra města, univerzitních kolejí, navíc tady nedocházelo k rušení nočního klidu, jelikož okolo nikdo nebydlí.

Podobný konec už potkal třeba vyhlášený klub Event v Malšovicích či Eden na hlavním nádraží, jejichž největší sláva byla po novém tisíciletí do roku 2009. S příchodem sociálních sítí se mladí lidé přesunuli spíše na web, návštěvníci těchto podniků tak pomalu ubývají.

Změnu se pokusil před rokem nastartovat nový hradecký klub, zatím největší, který kdy ve městě otevřel – Denoche Music Hall za Kauflandem, který staví na různorodém programu. Jeho vzorem jsou španělské podniky na Ibize. V jeho programu do konce roku bude třeba říjnové vystoupení Culture Beat a Verony, také Miro Žbirky s křestem CD, dále koncerty Rybičky 48, Mňága a Žďorp, Eddie Stoilow a řada dalších akcí.


  DEJTE HRADCI LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Rok 2000 a na hradecké letiště dosedá na CIAF strategický bombardér Tu-22 a jedna stíhačka za druhou. Zlaté časy le…
  Autobusový dopravce spustil novou mezinárodní linku do Krakova. Zelené autobusy vyjíždějí z Prahy přes…
  Hradec vypsal výběrové řízení na stavbu fotbalového stadionu. Celý svět je v očekávání, zda se městu zakázka podaří…
  Betonové monstrum přes prázdniny padne. Do konce srpna by se měl vybydlený panelák zdemolovat. Budova chátrala přes…
  Opět po roce v Hradci na okruhu oblíbená hra s řidiči “Ty troubíš my pijem”, na místě s přibývajícím troubením pano…

  9.602

  1.174

  1.086


  . / STREAM  96 %

  96 %

  94 %

  94 %

  92 %

  91 %

  91 %

  88 %

  87 %

  nové

  nové


  Chirurg. komplex FNHK (- 1 %)

  Regionální sídlo ČSOB (~ 0 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (- 1 %)

  Univerzita Karlova (~ 0 %)

  Obytný blok Koruna (+ 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 1 %)

  Jižní spojka (+ 1 %)

  Severní tangenta (+ 2 %)

  Křižovatka Mileta (~ 0 %)

  Proměna Rozárky

  Areál G+V kasáren

  Všechny projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!  Miniaplikace

  Do konce hlasování zbývá...

  HRADEC KRÁLOVÉ DNES

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ