Přidat na Seznam.cz  

Kolona kamionů u Kauflandu v první den uzavírky / Foto: HKCITY

HRADEC KRÁLOVÉ – V Hradci Králové začala 1. dubna uzavírka hlavní tepny na Gočárově okruhu v úseku od křižovatky u OBI až k úřadu práce. Od dopoledne se tak hned první den tvoří dlouhé kolony zejména nákladních vozidel. Zácpa se táhla až ke křižovatce u Tesly. A kolony se budou tvořit i v dalších dnech, uzavírka totiž skončí až 31. května. Tento úsek tak raději objíždějte jinudy.

Doplněno: Kolona byla odpoledne dlouhá až na Moravské Předměstí za Futurum, a to kvůli opravovanému úseku u Labského mostu. Celý okruh se tak v podstatě zastavil.

Probíhají práce na severní části Gočárova okruhu a výpadovky k ČKD, došlo ke zúžení vozovky na dva jízdní pruhy v ulicích Pilnáčkova, M. D. Rettigové a A. Dvořáka od křižovatky se silnicí III/29912 (ul. Ak. Bedrny) ke křižovatce s místní komunikací ul. Kydlinovská na Plácky v pravém jízdním pásu směrem z Hradce Králové (směr k ČKD).

Provoz bude veden ve volné části vozovky a po objízdných trasách přes město Hradec Králové. Na silnici I/35 v ul. M. D. Rettigové a A. Dvořáka bude provoz veden dvěma jízdními pruhy při zachování obousměrného provozu.

Na silnici I/31 v ul. Pilnáčkova bude provoz směrem z Hradce Králové (směr k ČKD) veden jedním jízdním pruhem v opačném směru dvěma jízdními pruhy. V I. etapě není umožněno levé odbočení z ul. Pilnáčkova do ul. Resslova. Tedy v tomto směru bude omezen silniční okruh. Po celou dobu částečné uzavírky nebude umožněno levé odbočení z ul. Průmyslové do ul. Antonína Dvořáka.

Objízdná trasa bude v průběhu I. etapy, dále při II. etapě variantě B obousměrně a to ul. Dukelská třída – Hořická – Na Okrouhlíku. Při II. etapě bude objízdná trasa jednosměrně ve směru Jičín, Náchod. Po celou dobu částečné uzavírky bude v ul. Akademika Bedrny, Buzulucká vyznačen směr Pardubice jižním směrem silničního okruhu.

Lze tedy očekávat zácpy jak v severní části Gočárova okruhu, tak také v celé oblasti Hořické i Střelecké ulice.

Došlo také k dočasné úpravě trasy linky č. 10, která má nyní nově zastávku Průmyslová ve směru do Plácek v ulici Srdínkova poblíž úřadu práce.


  DEJTE HRADCI LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Bez Tesca v centru města nejméně do dubna 2020. Rekonstrukce budovy se prodraží a protáhne. Vlastník na otevření al…
  Hradec chce proměnit Kubištovy sady v centru města. Má dojít k výsadbě nových porostů, alejí, obnově Císařské cesty…
  Mikulášský trolejbus pod dohledem kamer, dopravní podnik opět připevnil kameru na sběrače a zdokumentoval předvánoč…

  78 ~ 10K

  1.264

  1.130


  . / STREAM  96 %

  96 %

  94 %

  94 %

  92 %

  91 %

  91 %

  88 %

  87 %

  nové

  nové


  Chirurg. komplex FNHK (- 1 %)

  Regionální sídlo ČSOB (~ 0 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (- 1 %)

  Univerzita Karlova (~ 0 %)

  Obytný blok Koruna (+ 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 1 %)

  Jižní spojka (+ 1 %)

  Severní tangenta (+ 2 %)

  Křižovatka Mileta (~ 0 %)

  Proměna Rozárky

  Areál G+V kasáren

  Všechny projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!  Lze hlasovat pro více odpovědí, do konce zbývá...

  HRADEC KRÁLOVÉ DNES

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ