Přidat na Seznam.cz  

Tvarohové koblížky od Gule Food Truck

HRADEC KRÁLOVÉ – V sobotu 21. září bude náplavka Labe patřit všem hradeckým gurmánům. Proběhne tady Nábřeží gurmánů s chutí podzimu, jehož součástí bude i Chilli Festival. Sobota tak bude nejen lahodná, ale také poměrně ostrá. Samozřejmostí bude i oblíbená soutěž v pojídání chilli v rámci Mezinárodního mistrovství Chilli GP.

Na hradecké náplavce se budou i na podzim potkávat milovníci dobrého jídla a pití, kuchaři, profesionální prodejci a drobní farmáři. Centrum města se promění v gastronomickou oázu.

„Těšte se na pokrmy z různých koutů světa, které zapijete skleničkou dobrého vína, koktejlu, piva či limonády. Můžete s sebou vzít děti i pejsky, jíst, pít, bavit se nebo jen nakupovat. Ostré zážitky na Vás také čekají díky Chilli festival Mechov vol. 4, který je součástí této akce,“ uvádějí organizátoři.

Vstup na akci je pro všechny návštěvníky zdarma.

A kdo se na akci například objeví? Organizátoři již zveřejnili třeba tyto stánky a foodtrucky: Dog’n’Roll Food truck (hot-dogy), Gule Food Truck (mini koblížky různých příchutí i gulináda), Melememaso (lahodné paštiky), Yes – M.E. – Food truck (různé chuťovky), MŇAM Kunětická zmrzka, Prosecco Popler z rodinného vinařství Ciodet, Hyleys čaje z Celjonu, Nebeské dortíčky, České ghíčko, Bramloše (kousky bramborového těsta o velikosti větších kroket), Chačapuri (gruzínská kynutá pochoutka), Koláčové království, Arménský šašlyk, Šafránové čaje, Káva v oplatce, Slezská zahrádka (domácí marmelády a džemy), Tupperware dózy, Comic Cone Pizza – Food Truck (pizza v kornoutu), Palačinkový stánek (francouzské palačinky) a mnoho a mnoho dalších stánků.

Souběžně s touto akcí zároveň bude probíhat i Chilli Festival Mechov. Ten nabídne například chilli občerstvení, chilli pivní speciály a chuťovky, chilli plody a semínka, omáčky, cukrovinky, zkrátka vše na bázi chilli.

Mezi stánky se zde objeví Jedlé jídlo (rodinné hospodářství z Moravy, které vyrábí dle tradičních receptur, také prvovýrobci nakládaných sýrů s chilli a bramb. kroket plněných uzeným masem s chilli), Dobroty od pekelníka (pekelně pálivé papričky), Lakyho chilli omáčky, Chilli omáčky Palíto pálí, WORLD of Chilli (chilli od A do Z), ChilliMaga, ChilliMarket, My-Chilli.eu, Huhu chilli farm a další chillové chilli pochoutky.

Organizátoři zvou všechny návštěvníky na sobotu 21. září od 10 hodin na náplavku, Smetanovo nábřeží a náměstí 5. května. Z nábřeží si odnesete nejen plno dobrot, ale také spoustu nových informací a zážitků.


  DEJTE HRADCI LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  RT : 🗻 V zimní přípravě už jsme nejvyšší vrchol zdolali. 😉 Votroci so dnes pořádně hrábli, vystoupali na Sněžku. O 23 km…
  RT : 🏆🇨🇿 Informace ke vstupenkám na finále :
  RT : V Hradci Králové má podle Národního investičního plánu vzniknout plavecký bazén za půl miliardy, sportovní hala za…
  V historickém centru města se na Bílé věži uskutečnil výcvik profesionálních hasičů z Hradce, kteří zde zkoušeli zá…
  IKEA otevře v Hradci v roce 2020 své výdejní místo pro objednávky z e-shopu. Zákazníci si tak budou moct zboží snad…
  V Hradci se má ve čtvrtek 23. ledna otevřít parkoviště u fakultní nemocnice pro 205 vozů, z toho 8 míst bude vyhraz…
  Ještě před týdnem probírali důležitá dopravní témata o kraji na ministerstvu dopravy s ministrem Kremlíke…

  10.604

  1.288

  1.174


  . / STREAM  96 %

  96 %

  94 %

  94 %

  92 %

  91 %

  91 %

  88 %

  87 %

  nové

  nové


  Chirurg. komplex FNHK (- 1 %)

  Regionální sídlo ČSOB (~ 0 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (- 1 %)

  Univerzita Karlova (~ 0 %)

  Obytný blok Koruna (+ 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 1 %)

  Jižní spojka (+ 1 %)

  Severní tangenta (+ 2 %)

  Křižovatka Mileta (~ 0 %)

  Proměna Rozárky

  Areál G+V kasáren

  Všechny projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!  Lze hlasovat pro více odpovědí, do konce zbývá...

  HRADEC KRÁLOVÉ DNES

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

  INFO O WEBU