Derby vyhrál Hradec. Z Pardubic veze 3 body

22. září 2019 20:57. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

HK/PARDUBICE – Hradečtí hokejisté zvládli první derby letošního ročníku Tipsport extraligy na výbornou a v ostře sledovaném zápase slaví sladké vítězství proti rivalovi z jihu. Vítězným gólem se o to postaral Filip Pavlík, obě branky Lvů vstřelili obránci a Mountfield tak potěšil početnou skupinu fanoušků, kteří do Pardubic odcestovali v hradeckých barvách.

Hradec tak v Pardubicích vyhrál 1:2 po gólech Rosandiče a Pavlíka před kulisou 9.253 diváků.

Na závěr třetí třetiny trenéři Dynama neuspěli ani se hrou v šesti a tak si Hradec mohl připsat třetí tříbodový zisk v řadě a poskočil tímto na páté místo v tabulce.

Domácí derby je na programu v neděli 3. listopadu od 16 hodin.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU