Přidat na Seznam.cz  

Hradecký expres vyjíždí s fanoušky Mountfieldu za hokejem

HRADEC KRÁLOVÉ/ŠTÝRSKÝ HRADEC – Tohle bude výlet snů, pro fanoušky hokeje rozhodně. Hradec jako Hradec, tentokrát ale Štýrský. Mountfield chystá velký vlakový zájezd na venkovní zápas. Souprava, která pojede z hlavního nádraží přes Vídeň až do cílové destinace, bude mít 11 vagónů – 6 pro fanoušky, 1 pro catering a 4 pro vedení klubu, partnery a hráče.

Vlaková souprava bude operována od zprostředkovatele dopravy Českých drah, typově se bude jednat o vozy a vlak Railjet ČD.

„Odjezd z hlavního nádraží v Hradci bude v čase 8:21. Z důvodu délky soupravy je snížena dynamika a rychlost soupravy. Ta je maximálně 140 km/h oproti linkovému Railjetu, který v některých úsecích dosáhne s kratší soupravou rychlosti až 200 km/h. Před státní hranicí v Břeclavi musí být vyměněna lokomotiva, ke zdržení dojde také na vídeňském vlakovém koridoru. Z těchto důvodů bude cesta trvat o přibližně 90 minut déle, než bylo původně avizováno. Příjezd do Grazu je naplánován na 16:02. Zpáteční vlak vyjede ze stanice Graz Ostbanhof ve 23:35, do východočeské metropole dorazí druhý den ráno v 6:22,“ uvádí stránky hradeckého Mountfieldu.

Zápas 5. kola CHL se uskuteční v úterý 8. října 2019 od 19:30 hod. na zimním stadionu ve Štýrském Hradci, metropoli Štýrska, zároveň jde o druhé největší město v Rakousku s 288 tisíci obyvateli. Historické centrum Štýrského Hradce bylo zapsáno na Seznam světového dědictví UNESCO v roce 1999. Vlaková stanice Graz Ostbanhof je vzdálena od zimního stadionu Merkur Eisstadion jeden kilometr.

„Fanoušci, kterých vyjede nakonec přes 400, budou mít k dispozici šest přepravních vagonů (s kupé po osmi místech) a jeden cateringový, ve kterém se budou moci v průběhu cesty občerstvit. Jídlo i nápoje bude zajišťovat a roznášet společnost Cool Team, na jejíž služby jsou fanoušci zvyklí z ČPP Arény,“ dodává klub.

Souprava bude čítat celkově 11 vagonů. Prvních 7 bude určených pro fanoušky (6 přepravních + 1 cateringový), následovat budou 4 pro vedení klubu, partnery a hráče. Obě části (fanouškovská a partnerská) přitom nebudou průchozí.

Hradec na svém ledě přivítá hokejisty Štýrského Hradce o týden později, půjde o poslední utkání ve skupině CHL, to proběhne ve středu 16. října 2019 v ČPP Aréně od 17:00.


  DEJTE HRADCI LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Minulost a současnost Hradce v koláži jedné fotky. V 80. letech probíhala výstavba Moravského Předměstí, největšího…
  Vysokorychlostní tratě jsou zatím v ČR hudbou budoucnosti, u D11 za Prahou začíná teprve zaměřování geodety. V rámc…
  Ke stávce učitelů se ve středu připojí uzavřením 3 hradecké základní školy - Bezručova, SNP a Štefánikova. Také obc…
  16. 11. si HK připomene 30 let od sametové revoluce. Dojde k odhalení desky při pojmenování piazzetty kampusu na ná…
  Fotbalový klub vyhlásil pro všechny příznivce sbírku na nový stadion v projektu VOTROCI SOBĚ, chce tím př…

  9.812

  1.238

  1.114


  . / STREAM  96 %

  96 %

  94 %

  94 %

  92 %

  91 %

  91 %

  88 %

  87 %

  nové

  nové


  Chirurg. komplex FNHK (- 1 %)

  Regionální sídlo ČSOB (~ 0 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (- 1 %)

  Univerzita Karlova (~ 0 %)

  Obytný blok Koruna (+ 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 1 %)

  Jižní spojka (+ 1 %)

  Severní tangenta (+ 2 %)

  Křižovatka Mileta (~ 0 %)

  Proměna Rozárky

  Areál G+V kasáren

  Všechny projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!  Miniaplikace

  Lze hlasovat pro více odpovědí, do konce zbývá...

  HRADEC KRÁLOVÉ DNES

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ