Policie řeší poškození auta na Moravském Předměstí

7. listopadu 2019 12:28. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

HRADEC KRÁLOVÉ – Policisté obvodního oddělení Hradec Králové 3 řeší od pondělního rána nahlášené poškození vozidla, ke kterému došlo v noci z neděle na pondělí (3. až 4. 11.) na jednom volně přístupném parkovišti na hradeckém Moravském Předměstí.

Na autě značky Volvo někdo nezjištěným předmětem udělal vryp po jeho celém pravém boku a přes páté dveře. Škoda byla předběžně vyčíslena na 25 tisíc korun. Za trestný čin poškození cizí věci hrozí pachateli až roční vězení.

V říjnu zase pachatel nebo pachatelé tentokrát na Podzámčí několika zaparkovaným autům přes noc utrhali stěrače. I to policie prošetřuje.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU