Přidat na Seznam.czHradec poletí do Stockholmu speciálem. Boeingem 737-800

15. prosince 2019 13:35. /Autor ~ REDAKCE / # 2 MIN. / AKTUALITY

Boeing 737-800 Smartwings / Foto: Wikipedia Felix Riehle (CC BY-SA 4.0)

HRADEC KRÁLOVÉ – Po postupu Hradce do semifinále už hokejový klub spřádá plány na další velký výlet. Tentokrát se nepojede vlakem do Štýrského Hradce, nýbrž se poletí letadlem do švédského Stockholmu. Mountfield HK chystá pro hráče, partnery i fanoušky Lvů další nezapomenutelnou cestu za hokejem. Na semifinále Champions Hockey League na sever Evropy.

Hradečtí hokejisté odehrají první ze dvou semifinálových zápasů na ledě Djurgårdenu 7. ledna 2020 a může u toho být také pořádný zástup fanoušků v barvách Mountfieldu HK. Klub totiž plánuje vypravit na utkání speciální letadlo, které pojme okolo dvou stovek pasažérů.

Mezi nimi budou opět hráči, členové vedení klubu, partneři, fanoušci a další příznivci východočeského klubu.

Odlet Boeingu 737-800 je naplánován na pondělí 6. ledna v dopoledních hodinách, aktuálně se řeší, zda to bude z pardubického nebo hradeckého letiště. Snad to bude zdejší letiště, pro které by to byla vynikající příležitost, odbavit takový stroj. Už se totiž stalo, že hokejisté Hradce museli před pár lety letět z pardubického letiště, což je taková menší ostuda pro Hradec, že nemá schopné letiště.

Odpoledne a večer využijí hráči k přípravě na utkání a tréninku, fanoušci zase k prohlídce švédské metropole. Podobný program bude také v hrací den, tedy v úterý 7. ledna. Po utkání, které vypukne v 19:00, se všichni přesunou zpátky do České republiky.

Cena fanouškovského balíčku, který obsahuje zpáteční letenku, vstupenku na hokej a ubytování na hostelu se bude pohybovat okolo 7 000 Kč. Balíčky budou v prodeji v průběhu příštího týdne. Stejně jako v případě velkého vlakového výletu do Grazu jde o unikání možnost cestovat na prestižní utkání jako jedna velká hradecká rodina.

Na organizaci leteckého tripu pracovníci Mountfieldu HK intenzivně pracují. Výlet tak může být po vlakovém zájezdu, dalším z nezapomenutelných zážitků, tentokrát v podobě letu letadlem.


  SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU


  Facebook

  X

  Instagram

  Threads

  16 624

  3 020

  2 612

  334


  #TWEETY

  ~PANORAMA

  @MENÍČKA  Koncept studie Velkého náměstí