Přidat na Seznam.cz



Přejeme krásné hradecké Vánoce a královský rok 2020

24. prosince 2019 11:46. /Autor ~ REDAKCE / # 1 MIN. / AKTUALITY

Hradec Králové City

HKCITY – Vážení čtenáři, děkujeme Vám za čas, který jste našemu webu v letošním roce věnovali a těšíme se na Vás v roce 2020, který přijde na řadu za pár dnů. Pojďme si udělat krátkou statistiku. Web měl v letošním roce nejvyšší návštěvnost v historii, navštívilo ho více jak čtvrt milionu uživatelů, kteří si zobrazili bezmála 500 tisíc stránek.

Nejvíce nás čtete na mobilních zařízeních, které tvoří už 58 procent všech návštěv, druhé jsou návštěvy z počítačů s 38 procenty a dále tabletů se čtyřmi procenty.

Na sociální síti Facebook brzy překonáme hranici 10 tisíc fanoušků. Twitter sleduje 1,2 tisíce lidí a Instagram 1,1 tisíce fanoušků. V součtu nás tak někde po sítích sleduje přes 12 tisíc fandů Hradce.

Za redakci Vám chceme popřát klidné svátky, do roku 2020 hlavně to, co se koupit nedá a zejména pro Hradec Králové hodně dobrých a pozitivních zpráv! Chceme také předeslat, že si uděláme v roce 2020 krátkodobou tvůrčí pauzu od dění v Hradci.

Nový rok můžete tradičně oslavit s ohňostrojem, který odstartuje v 18 hodin z Velkého náměstí, zde je pozvánka na FB: Ohňostroj 2020


    SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





    NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

    PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

    INFO O WEBU