Přidat na Seznam.cz  

Hradec poletí z Pardubic. Do Švédska klub dopraví ČSA

Autor ~ NOVO 2. ledna 2020 | # 1 494 ZHLÉDNUTÍ

Letiště Jana Kašpara

HRADEC KRÁLOVÉ – Na Tři krále v pondělí 6. ledna v pravé poledne odletí hokejisté Hradce s fanoušky na dalekou cestu do Švédska. Protože Hradec nemá odpovídající letiště, musí využít klub pardubické, které disponuje moderním terminálem s odbavením cestujících. Na tento výjimečný trip, pojede kromě klubu také 189 členů hradecké hokejové rodiny.

Výlet na sever se vyprodal za 3 a půl hodiny!

Letadlo přistane na mezinárodním letišti Stockholm-Arlanda, které je největším ve Švédsku. V roce 2018 tady bylo odbaveno skoro 27 milionů cestujících. Dopravit by je tam měl Boeing 738 v barvách Enter Air.

Fanouškovský balíček obsahuje zpáteční letenku z Pardubic do Stockholmu, transfery z/na stockholmské letiště, ubytování v hostelu, pojištění a vstupenku na stání na semifinálový zápas CHL mezi týmy Djurgården Stockholm a Mountfield HK. Tripu se kromě fanoušků zúčastní také vedení a partneři klubu, kompletní A-mužstvo včetně realizačního týmu.

Odlet z letiště v Pardubicích je naplánován na pondělí 6. ledna ve 12:00, přičemž všichni účastníci se musí do hlavní odletové haly dostavit alespoň 90 minut před odletem. Každý cestující s sebou může přepravovat jedno příruční zavazadlo (56x45x25 cm), které si s sebou vezme na palubu. Během letu, který trvá přibližně dvě hodiny, bude možnost zakoupení drobného občerstvení.

Vstupenky na zápas, který hostí v úterý 7. ledna od 19:00 Hovet arena, budou předány jednotlivým fanouškům před arenou Hovet (podrobné informace o předání budou upřesněny). Po konci zápasu budou u haly opět přistaveny autobusy, které celou výpravu odvezou zpět na letiště Stockholm-Arlanda. Tam budou v hlavní hale všichni odbaveni u speciálního vchodu.

Odlet leteckého speciálu zpátky do Česka bude hodinu po půlnoci, čili ve středu 8. ledna v 1:00. Stejně jako při cestě tam, tak i zpět bude během přibližně dvouhodinového letu možnost zakoupení drobného občerstvení. Jižně od Hradce přistane výprava uprostřed noci.

Odvetné utkání se sehraje pod Bílou věží v úterý 14. ledna od 18 hodin.


  NASKENUJTE SI JMENOVKU A SLEDUJTE NÁS NA INSTA

  JSME NA FB, MŮŽETE DÁT LIKE I ZANECHAT VZKAZ

  4K TIMELAPSE HRADEC KRÁLOVÉ NA YOUTUBE

  RT : My jsme zase něco někde vyhráli? Přes náměstí v přejelo asi 20 troubících aut obalených českou vlajkou...
  RT : Univerzita Hradec Králové nově nabízí titul profesora online výuky Nejvyšší akademický tit…
  RT : ❄💧 Led rozpuštěn, sezóna 2020/21 pod Bílou věží před časem definitivně skončila... Brzy ale budeme zpátky! 👊
  RT : Nový úsek dálnice D11 z do Jaroměře (22,4 km) otevřeme letos 15. prosince, slíbil gen. řed.…
  Gratulace odchovanci ke gólu na stadionu londýnského Arsenalu. 👏
  Vysokorychlostní trať Východní Čechy je součástí výhledového spojení Prahy s polskou Wrocławí. Vlaky VRT mají mířit…
  RT : 🏟 „Chtěli jsme fanoušky co nejblíž u hřiště. Vzdálenost od něj považuju za velké hradecké trauma,“ říká Milan Přiby…

  13.134

  1.796

  1.390


  #STREAM

  ~PANORAMA

  @MENÍČKA  Lze hlasovat pro více odpovědí, do konce zbývá...

  V HRADCI JE DNES

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

  INFO O WEBU