Přidat na Seznam.cz  

Mandrage už v Aldisu nezahrají. Skupina ruší poslední turné

Autor ~ LUPI 29. ledna 2020 | # 2 884 ZHLÉDNUTÍ

Skupina Mandrage / Foto: archiv Mandrage

HRADEC KRÁLOVÉ – Skupina Mandrage měla vystoupit na svém turné Dlouhej únor v hradeckém Aldisu ve středu 12. února. Turné mělo být na dlouhou dobu poslední, ani to se však neuskuteční. Skupinu provázejí problémy kolem zpěváka Víti Starého, který se dostal do osobních potíží. Spolu se skupinou měl v Aldisu vystoupit také zpěvák Sebastian.

„Bohužel nemáme jinou možnost, než oznámit, že s výjimkou koncertu v pražském Foru Karlín už bez Víti, rušíme celé nadcházející turné Dlouhej únor. Všichni jsme do poslední chvíle věřili tomu, že to zvládnem a že to bude fajn. Že odejdeme ze scény s čistým štítem a třeba se zas jednou, celí šťastní, vrátíme. Naše plány ovšem náhle vzaly za své. Navzdory tomu, že jsme se všichni snažili, aby se Víťa dal dokupy, navzdory tomu, že jsme minulý týden začali všichni zase zkoušet, navzdory Víťovu zdánlivě znovu nabytému elánu, navzdory všem dohodám. Víťa s námi před dvěma dny opět prakticky přerušil komunikaci, v jedné z mála SMS zpráv, které nám poslal, stálo, že chce turné zrušit. A tak se nedá nic dělat,“ uvedla skupina Mandrage v prohlášení médiím.

Fanoušky této skupiny rozesmutnilo na podzimním koncertu Rádia Impuls, který přenášela televize Prima, vzezření frontmana a zpěváka Víti Starého, který si nebyl příliš podobný. Strhané rysy v obličeji, úbytek váhy a také nezdravý vzhled, fanoušci tak začali spekulovat, co se s ním stalo. Mezi širokou veřejností se spekuluje, že za jeho současným vzhledem je zřejmě údajné užívání drog, prý pervitinu, toto však kapela nepotvrdila.

„Děkujeme Víťovi za všechno, nebejt Tebe, tahle kapela by ani nevznikla a nikdo z nás by dneska nebyl takovej, jakej je. Třeba to vážně ještě může bejt dobrý. Myslíme na Tebe. Co nejuctivěji žádáme zejména bulvární média o solidní přístup k celé téhle situaci. Nikomu není příjemné, je-li jeho neštěstí prodáváno na tržišti, zejména pak, má-li člověk tolik starostí, jako má možná Víťa právě teď,“ zakončila skupina Mandrage.

Fanoušci vyjadřují nad stavem kapely lítost a drží zpěvákovi palce, v rámci podpory si někteří zakoupené lístky vrátit nepůjdou. Kromě hradeckého koncertu měla skupina vystoupit ještě na dalších 9 místech po republice.

„Vstupné se vrací v místě zakoupení vstupenek. K uplatnění nároku na vrácení vstupného zakoupeného online a hladký průběh procesu využijte formulář refundace. Vzhledem k množství očekávaných refundací garantujeme navrácení peněz na váš účet s maximální lhůtou 30 dnů od obdržení žádosti,“ uvedl Ticketstream.

Možná to je tak definitivní konec této plzeňské partičky, která to však v jedné ze svých posledních písní vidí růžově, nakonec čas ukáže, zda se Víťa dá zase dohromady.


  DEJTE HRADCI LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  RT : Ubránil Puskáse a Hradec dotáhl k senzačnímu titulu. Na mstivé bafuňáře ale nevyzrál
  Dvoukolejka od Stéblové do Pardubic má zelenou, stavbě již nebrání nic v cestě. Vznikne nová zast. Stéblová obec, t…
  RT : Takto v Hradci Králové vzniká pitná voda z řeky. Jedovaté látky ničí aktivní uhlí
  RT : Bonusy za . Fakultní nemocnice v hlásí, že v mimořádném termínu koncem května vyplatila podle pokyn…
  RT : Umělci z Filharmonie již několik týdnů hrají na různých místech města. Je velice působivé je slyšet…
  RT : 🤝 Dojednáno, potvrzeno! a jsou partnerskými kluby.
  Knihovna města Hradec Králové pořádá výstavu Gočárův Hradec. Od 1. do 29. června ve foyer budovy ve Wonkově ulici s…

  11.726

  1.482

  1.260


  #STREAM ZPRÁV

  ~WEBKAMERY

  @MENU


  96 %

  96 %

  94 %

  94 %

  92 %

  91 %

  91 %

  88 %

  87 %

  nové

  nové


  Chirurg. komplex FNHK (- 1 %)

  Regionální sídlo ČSOB (~ 0 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (- 1 %)

  Univerzita Karlova (~ 0 %)

  Obytný blok Koruna (+ 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 1 %)

  Jižní spojka (+ 1 %)

  Severní tangenta (+ 2 %)

  Křižovatka Mileta (~ 0 %)

  Hotel Aldis

  Areál G+V kasáren

  Všechny projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!  Lze hlasovat pro více odpovědí, do konce zbývá...

  HRADEC KRÁLOVÉ DNES

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

  INFO O WEBU