Přidat na Seznam.cz  

Hradec se chystá na evropské finále. Bude i živě u arény

Autor ~ LUPI 3. února 2020 | # 887 ZHLÉDNUTÍ

Finále je tady / Foto: MHK

HRADEC KRÁLOVÉ – Hradec v úterý od 18:45 hodin vstoupí na ledě domácí ČPP Arény do finálového večera hokejové Ligy mistrů. Rozhodne se, kdo se stane mistrem Evropy a převezme pohár pro vítěze. V cestě stojí Frölunda. Pro fanoušky, kteří se na utkání nedostanou, zajistil Mountfield HK vysílání na velkoplošné obrazovce u arény. Velký svátek hokeje si tak může užít úplně každý.

Od spuštění prodeje vstupenek je jasné, že finále Champions Hockey League bude sledovat po strop nadupaná ČPP Aréna, být ještě větší, byla by naplněná i tak. Vstupenky do domácích sektorů byly vyprodány během 20 minut, na spoustu fanoušků se však nedostalo.

„Pro ně jsme připravili možnost sledovat zápas na velkoplošné obrazovce, která bude umístěna na parkovišti u Hotelu Stadion vedle arény. Na místě budou také stánky společnosti Cool Team, které nabídnou fanouškům občerstvení včetně piva. Dorazí také Hitrádio Černá Hora, které se postará o reprodukovanou hudbu a soutěže pro fanoušky. Možnost sledovat zápas na venkovní projekci je samozřejmě pro všechny zdarma,“ uvedl Mountfield HK.

Uvažovalo se i o tom, že by Hradec odehrál finále v pražské O2 Aréně, kde je kapacita až 17 220 míst.

Fanoušci, kteří chtějí navštívit dopolední rozbruslení obou týmů, musí ke vstupu do ČPP Arény využít VIP vchod (od řeky Orlice). Zároveň se mohou pohybovat pouze v místech určených pro veřejnost, jejich vstup do zázemí ČPP arény je zakázán.

„Mountfield HK má vyhrazenou ledovou plochu od 10:00 do 11:00, Frölunda od 11:15 do 12:00. Ihned po skončení těchto tréninků je nezbytně nutné opustit halu, a to opět VIP vchodem. Vstup na tato rozbruslení je rovněž zdarma,“ dodal klub.

Brány ČPP Arény budou otevřeny klasicky 90 minut před začátkem zápasu, čili v 17:15. Před samotným duelem bude probíhat přímo v hale doprovodný program, začátek zápasu je naplánován na 18:45.

Podobně jako při derby budou také finále doprovázet zvýšená bezpečnostní opatření. Při vstupu na stadion budou probíhat důkladné osobní prohlídky. Veřejnosti bude vstup na utkání umožněn jak hlavním, tak i vedlejším vchodem od Jiráskových sadů.

Mountfield HK ještě připomíná, že na finálový zápas platí pouze permanentky do skyboxů a ty, které vlastní hráči pro své rodiny. Všichni ostatní musí mít platnou vstupenku.

ČPP Aréna disponuje velmi omezenou kapacitou pro vozíčkáře (cca. 6 míst), kteří budou mít k dispozici, stejně jako během ostatních zápasů, plošinu mezi sektory H a J.

Pro všechny fanoušky si připravil speciální nabídku i Fanshop Mountfield HK a od úterý bude nabízet jedinečnou možnost pořízení unikátního suvenýru z tohoto historicky prvního finále CHL hraném na území ČR.

K dispozici budou jak speciální puky s motivem finále CHL, tak i nová šála s logy obou soupeřů a pohárem pro vítěze CHL. Jelikož jde o limitované edice, obě tyto položky budou k dispozici pouze v omezeném množství. K zakoupení bude rovněž malé množství finálových dresů.

Kromě tradiční otevírací doby budou obě prodejny fanshopu, tedy ta na rohu Hotelu Stadion a ta přímo v ČPP Aréně, otevřeny i po celou dobu finálového zápasu. Suvenýry si tedy budou moci pohodlně pořídit i ti fanoušci, na které se nedostalo se vstupenkami a kteří budou sledovat duel na velkoplošné obrazovce.

„Víme o síle Frölundy, určitě to nebude nic lehkého. Ale už jsme s nimi hráli dvakrát, u nich jsme je porazili, doma jsme prohráli. Zítra to bude souboj o to, kdo je doopravdy lepší. Mají dobré hráče a jestli chceme vyhrát, od první vteřiny musí být vidět, že do toho chceme dát víc než oni,“ řekl Radek Smoleňák.

Hradec je na velké finále zdá se připraven, nezbývá než popřát hodně toho hokejového štěstíčka. Podle kurzů sázkových kanceláří je favoritem Frölunda s kurzem na výhru méně než 2, nejčastěji 1,95. To Hradci věří v kurzu nejvíce 3,20 na výhru.

„Věřím, že se ve finále o to naši kluci porvou, dobře víme, co to znamená pro Hradec i pro celý český hokej,“ řekl prezident klubu Miroslav Schön.


  DEJTE HRADCI LIKE NA FACEBOOK, DĚKUJEME :)

  Dopravce v úterý mimořádně na hlavním nádraží v Hradci. „Pokud dojde ke zkapacitnění trati tak, že by pos…
  RT : Takhle ten Hradec zase tak velký nevypadá.
  V součtu včerejšího dne a komplikacím na koridoru, jelo přes Hradec odklonem několik expresních vlaků @ceskedrahy_…
  Záchrana třech trosečníků z ostrůvku na Orlici se v Hradci podařila. Muž se dvěma psy se na ostrov sice dostal, ale…
  RT : Jestli budete někdy teď přes léto v Hradci Králové, doporučuju vyhledat si čokoládovnu Jordis. Já teda čokoládu m…
  Děsivá nehoda se stala v Hradci na nadjezdu v Malšovicích nad Gočárovým okruhem. Opilý šofér prorazil zábradlí a sp…
  RT : Z se dnes stalo frekventované nádraží.

  11.826

  1.498

  1.254


  #PROUD ZPRÁV

  ~WEBKAMERY

  @MENU


  96 %

  96 %

  94 %

  94 %

  92 %

  91 %

  91 %

  88 %

  87 %

  nové

  nové


  Chirurg. komplex FNHK (- 1 %)

  Regionální sídlo ČSOB (~ 0 %)

  Dvoukolejka HK ~ PCE (- 1 %)

  Univerzita Karlova (~ 0 %)

  Obytný blok Koruna (+ 1 %)

  Fotbalová aréna (+ 1 %)

  Jižní spojka (+ 1 %)

  Severní tangenta (+ 2 %)

  Křižovatka Mileta (~ 0 %)

  Nové OC Hvězda

  Jižní propojení

  Všechny projekty a stavby v HK

  Najděte si, co hledáte!  Lze hlasovat pro více odpovědí, do konce zbývá...

  HRADEC KRÁLOVÉ DNES

  NOVINKY NA WEBU

  NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

  PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

  INFO O WEBU