Přidat na Seznam.czNa cestě z Hradce do Černilova havarovala dvě vozidla

16. listopadu 2020 12:47. /Autor ~ REDAKCE / # 1 MIN. / AKTUALITY, NEHODY

Havárie dvou vozidel u Černilova / Foto: HZSHK

HRADECKO – Na silnici druhé třídy č. 308 mezi Slatinou a Černilovem zasahovali profesionální hasiči z centrální stanice Hradec Králové a JSDH Černilov u dopravní nehody dvou osobních vozidel červené barvy. Jedno bylo poničeno více a muselo být následně odtaženo. Jedna osoba byla zraněna a převzala si ji do péče zdravotnická záchranná služba.


„Komunikace byla zpočátku vlivem nehody neprůjezdná, dvě osoby musely být vyproštěny. Hasiči poskytovali na místě první předlékařskou pomoc, jednu osobu si pak převzala do péče zdravotnická záchranná služba. Jednotky zabezpečily místo zásahu a na vozidlech provedly opatření proti vzniku požáru,“ sdělila Martina Götzová, tisková mluvčí HZS Královéhradeckého kraje.


Místní dobrovolná jednotka z Černilova pomohla následně s naložením jednoho vozidla na odtah a postarala se o úklid vozovky.


Nehoda se stala na rovném a přehledném úseku při výjezdu ze Slatiny na Černilov v sobotu odpoledne. Jedno z vozidel skončilo v příkopu, druhé zůstalo na vozovce. Přesná příčina nehody je v šetření dopravních policistů. Podobné nehody jsou v tomto úseku z Hradce do Libřic poměrně časté.


  SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU


  Facebook

  X

  Instagram

  Threads

  16 616

  3 020

  2 612

  332


  #TWEETY

  ~PANORAMA

  @MENÍČKA  Koncept studie Velkého náměstí