Přidat na Seznam.czMuž na záchodcích v Pardubicích vyvrtal díru pro přirození

21. května 2021 13:28. /Autor ~ REDAKCE / # 2 MIN. / AKTUALITY, KRIMI

Kabinka v pardubickém Kauflandu / Foto: PČR

PARDUBICE – Jen těžko uvěřitelné oznámení řeší policisté z obvodního oddělení v pardubických Polabinách. Ve středu v pravé poledne vykonávala žena potřebu na dámských toaletách ve zdejším obchodním domě Kaufland, přičemž vůbec netušila, že ji u toho někdo sleduje, po chvíli dokonce zahlédla pánské přirození. To neznámý muž prostrčil vyvrtaným otvorem.


„Nejspíš několik minut předtím, vešel do vedlejší kabinky neznámý muž, zalamovacím nožem si 30 centimetrů nad zemí v oddělovací stěně připravil otvor o průměru 3,5 cm a čekal na chvíli, kdy někdo vejde vedle. Kdyby zůstal jen u sledování, možná by o jeho činu paní vůbec netušila, ale když se otvorem v jejím kabinkovém prostoru objevilo pánské přirození, byla v šoku, vyběhla pro pomoc a na podivného sexuálního delikventa upozornila zaměstnance,“ uvedla policejní mluvčí Eva Maturová.


Pachatel podezřelý z výtržnictví a poškození stěny mezitím z toalety utekl.


„Podle svědků byl zhruba 175 cm vysoký, štíhlé postavy ve věku kolem 25 let, měl delší tmavé vlasy po ramena, na sobě tmavé oblečení, na pohled ušpiněné rifle s nízkým sedem, zelenohnědý batoh, u kterého byly dost povolené popruhy. Pokud jste se v uvedenou dobu stali svědkem jeho útěku a máte jakékoliv informace vedoucí k jeho ztotožnění, volejte polabinským policistům na telefonní číslo 974 566 701. Využít můžete i tísňovou linku 158,“ dodala policejní mluvčí.


Policie zdokumentovala i detail otvoru, který si neznámý muž musel provrtat, aby tam mohl prostrčit svůj pohlavní úd. Než však vyděšená žena doběhla pro pomoc, byl delikvent již pryč.


Detail otvoru v kabince / Foto: PČR


  SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU


  Facebook

  X

  Instagram

  Threads

  16 616

  3 020

  2 612

  332


  #TWEETY

  ~PANORAMA

  @MENÍČKA  Koncept studie Velkého náměstí