Přidat na Seznam.czV Hradci otevře vegetariánský bufet sítě Dhaba Beas

10. listopadu 2021 14:38. /Autor ~ REDAKCE / # 1 MIN. / AKTUALITY, RETAIL

Interiér restaurací Dhaba Beas / Foto: DB

HRADEC KRÁLOVÉ – Do Hradce míří síť vegetariánských a veganských samoobslužných restaurací, které mají 17 poboček zejména v Praze a okolí, jednu i v Brně. Jde o koncept vycházející hlavně z tradiční indické, thajské, vietnamské a české kuchyně. Cena jídla se v restauracích Dhaba Beas počítá podle váhy, tedy 100 gramů kolem 25,90 Kč. Některé produkty jsou ale za příplatek.


„Naše jídla obohacují čerstvé saláty na desítky způsobů od mixu křupavých hlávkových salátů po řasu Wakabe. Jako přílohu si pak můžete dát rýži, či indický chléb „čapátí“, nebo plněnou placku „parantha“. Také nabízíme čerstvě lisované ovocné a zeleninové šťávy, vlastní domácí jogurt a nápoje „lasí“ na jogurtové bázi. V některých dnech na vybraných pobočkách podáváme také jihoindickou specialitu „dosa“,“ uvádí Dhaba Beas na svých stránkách.


Hradecká pobočka této samoobslužné restaurační sítě by se měla nacházet na Velkém náměstí v budově bývalého Špalkova obchodního domu vedle galerie. V předchozích dnech byl do podloubí instalován i reklamní poutač, jak upozornil jeden z fanoušků na Twitteru.


První restaurace tohoto řetězce byla otevřena už před více než 15 lety. Přípravy na otevření v Hradci probíhají už od léta, kdy se pracovalo v interiéru na realizaci nábytku a v kuchyňském provozu, to že to bude zrovna tento typ vegetariánských a veganských pokrmů nastínil až poutač.


  SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU


  Facebook

  X

  Instagram

  Threads

  16 646

  3 024

  2 612

  336


  #TWEETY

  ~PANORAMA

  @MENÍČKA  Koncept studie Velkého náměstí