Tibetská vlajka bude v Hradci viset

1. března 2022 18:06. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

HRADEC KRÁLOVÉ – Hradecké zastupitelstvo na svém březnovém zasedání odsouhlasilo vyvěšení tibetské vlajky. Proti nebyl nikdo, pro bylo 29 přítomných zastupitelů, zdržel se jeden zastupitel za klub KSČM. Rada města minulý týden naopak vyvěšení neschválila, došlo tak k nápravě dřívějšího rozhodnutí radních.


Od roku 1965 je Tibet čínskou autonomní oblastí. Na znamení solidarity s Tibetem vyvěšuje 10. března řada měst po celém světě tibetskou vlajku.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU