Přidat na Seznam.czV Hradci probíhá velká LEGO výstava. Stavebnic je přes 700

19. července 2022 14:19. /Autor ~ REDAKCE / # 1 MIN. / AKTUALITY, VOLNÝ ČAS

Pikachu na lego výstavě v Hradci / Foto: IG/ondrej.snehota

HRADEC KRÁLOVÉ – Až do 24. července probíhá v Hradci velká výstava stavebnice Lego. Výstava se koná ve sportovní hale v ulici Brněnská 784/4Z, nedaleko od studijní a vědecké knihovny. Návštěvníci zde najdou více než 700 stavebnic, 1800 minifigurek a přes 650 tisíc dílků. Také několik funkčních modelů železnice s mnoha trasami a vlakovými soupravami.


„Součástí výstavy jsou také všechny aktuální LEGO Technic modely na dálkové ovládání, které si můžete sami vyzkoušet, společně s několika historickými modely na ovládání, které jinde neuvidíte. Stejně tak uvidíte i většinu LEGO novinek, včetně nových vlakových souprav. Sochy pokémonů v životní velikosti, modely z Harryho Pottera i odpočinkové posezení se stavebnicemi LEGO a LEGO DUPLO k volnému hraní pro děti i dospělé,“ popisuje Dům lega, který akci pořádá.


Na výstavě naleznete i aktuální největší LEGO modely včetně 10294 Titanic, 75192 Millennium Falcon a mnoha dalších.


„Výstava se nachází v prostorech tělocvičny, pokud je to možné, přijďte prosím v obuvi se světlou podrážkou. U vchodu Vám rovněž rádi zapůjčíme návleky na boty. Modelů se prosím nedotýkejte bez svolení vystavujícího. Výstava je vhodná pro děti od tří let. Na výstavě můžete bez omezení fotit,“ dodává Dům lega.


Vstupné pro dospělé je 80 Kč, pro děti do 15 let 40 Kč.


  SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU


  Facebook

  X

  Instagram

  Threads

  16 646

  3 024

  2 612

  336


  #TWEETY

  ~PANORAMA

  @MENÍČKA  Koncept studie Velkého náměstí