Přidat na Seznam.czFuturum otevře nový food court. Prvních 1000 se nají zdarma

30. října 2022 16:22. /Autor ~ REDAKCE / # 2 MIN. / AKTUALITY, RETAIL

Jídelní zóna ve Futuru se brzy otevře / Foto: Futurum

HRADEC KRÁLOVÉ – Obchodní centrum Futurum se připravuje na otevření nové jídelní zóny v horním patře. Slavnostní otevření proběhne v pátek 18. listopadu v 11 hodin přestřižením pásky. „Prvních 1000 z vás pozveme na oběd zdarma,“ uvádí Futurum. Pátkem provede food blogger Lukáš Hejlík za tónů Saxofrancis a v 15 hodin zazpívá stand-up komik a muzikant Vojtaano.


V nové jídelní části nebudou chybět McDonald’s, KFC a Bageterie Boulevard, dále Sakuras, WraP ‘n Roll či UGO. Mezi novými gastropodniky, hlavně pro milovníky asijské kuchyně, mají přibýt Satyam, Han Food a Pai Thai. V sousedství food courtu vzniknou i nové toalety.


Jídelní zóna v přízemí bude posléze zrušena a nahradí ji nové obchody.


Doplněno: Některé restaurace v přízemí mají již pobočky uzavřeny a přesouvají se do nových prostor. McDonald’s a WraP ‘n Roll v novém otevřou už 16. listopadu, další o dva dny později, nejpozději otevře KFC, až 2. prosince.


V rámci slavnostního otevření bude program pokračovat i o víkendu, v sobotu budou workshopy a exhibice Color Sushi. Neděle bude ve znamení soutěží, odměn a štrúdlů.


„Přineste v neděli štrúdl dle svého originálního receptu a vyhrajte 10.000 Kč na vánoční nákupy. Štrúdly a štrúdlíky noste v neděli 20. 11. v čase 10-16 hodin,“ uvedlo Futurum.


Poslední odměnou centra bude pro jednoho výherce či výherkyni vaření s Masterchefem Romanem Stašou.


Hradecké Futurum s hypermarketem Carrefour otevřelo v listopadu roku 2000 jako jedno z prvních obchodních center v České republice. K oslavám 22 let si tak nadělí novou jídelní zónu. V roce 2012 bylo rozšířeno z původních 68 jednotek na 110 a zároveň byl přistaven i nový parkovací dům.


  SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU


  Facebook

  X

  Instagram

  Threads

  16 646

  3 024

  2 612

  336


  #TWEETY

  ~PANORAMA

  @MENÍČKA  Koncept studie Velkého náměstí