Přidat na Seznam.czV Hradci se bude natáčet reklama pro McDonald’s

26. dubna 2023 17:43. /Autor ~ REDAKCE / # 1 MIN. / AKTUALITY, MÉDIA

McDonalds

HRADEC KRÁLOVÉ – Hradec se stane místem natáčení spotu pro společnost McDonald’s. Půjde o televizní reklamu, ve které si střihne jednu z rolí exteriér hradeckého planetária na Novém Hradci. Možná se tak dočkáme nějakých mezihvězdných burgerů. Filmová technika obsadí místa od placu u Rozárky až po okolí hvězdárny.


Natáčení je naplánováno na dny 27. až 29. dubna 2023. Společnost Filmbusters požádala v tyto dny o zábor veřejného prostranství v okolí hvězdárny pro filmovou techniku.


Řidiče, jiné účastníky provozu i kolemjdoucí bude při příjezdu do lokality vítat cedule: „Pozor, filmové natáčení, respektujte prosím pokyny pořadatelů.“


Omezení se týká části ulic K Hvězdárně a Husova. Bude zde také dopravní asistence pracovníků pořadatelské služby v reflexních vestách, kteří budou provoz v závislosti na natáčení řídit.


Filmové zázemí bude mít štáb na parkovišti před Rozárkou, v sousedství bude zábor pro vozidla štábu, na příjezdové cestě k hvězdárně a planetáriu se bude nacházet filmová technika.


„Společnost Filmbusters požádala o výše uvedené dopravní značení v souvislosti s natáčením televizního spotu pro společnost McDonald’s v exteriéru planetária v ul. K Hvězdárně v Hradci Králové,“ píše se v odůvodnění k záboru veřejných míst v Hradci.


Ve Filmbusters se specializují na spoty pro zahraniční produkci, je tak možné, že reklama nebude určena pro český McDonald’s, jako spíše pro zahraniční trh.


  SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU


  Facebook

  X

  Instagram

  Threads

  15 306

  2 974

  2 514

  252


  #TWEETY

  ~PANORAMA

  @MENÍČKA  Oficiální hymna FC HRADEC KRÁLOVÉ