Přidat na Seznam.czZačala stavba pátého Lidlu v Hradci. Otevřít se má na podzim

13. června 2023 15:54. /Autor ~ REDAKCE / # 1 MIN. / AKTUALITY, MARKETY, RETAIL

Nová prodejna Lidl Pilnáčkova v Hradci / Foto: HKCITY

HRADEC KRÁLOVÉ – Výstavba nové prodejny Lidl v Hradci Králové začala koncem května v Pilnáčkově ulici. Kolem staveniště je rozprostřen plot, na kterém kolemjdoucí na plakátech poznají budoucí podobu exteriéru prodejny i parkoviště. Je zde také uvedeno, že již pátá prodejna Lidl v Hradci má plán otevření na letošní podzim. Prodejna bude v půdorysu stejná jako současný objekt.


Dělníci začali s odkrýváním konstrukce části objektu a probíhají také práce v interiéru, prodejna se musí celá přebudovat.


Stávající prodejna tak pouze projde kompletní rekonstrukcí a dispozičně se upraví pro Lidl. Parkoviště bude čítat přibližně 90 parkovacích stání, na parkovišti směrem ke Gočárově okruhu se na již stojící reklamní pylon umístí logo Lidl a tím bude stavba završena.


Po podzimním otevření tak budou mít nakupující už pět možností, kde v Hradci v Lidlu nakoupit.


A možná to nebude poslední prodejna, která v Hradci vznikne, podle odhadu z vizualizace v projektu Shopping park Nová Zelená, o kterém se neví, zda vznikne, či nikoliv, se zdá, že další Lidl by mohl vzniknout ještě v této části Hradce v Kuklenách.


  SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU


  Facebook

  X

  Instagram

  Threads

  16 624

  3 020

  2 612

  334


  #TWEETY

  ~PANORAMA

  @MENÍČKA  Koncept studie Velkého náměstí