Přidat na Seznam.czHKCITY má 20 tisíc fanoušků na sociálních sítích

11. září 2023 14:26. /Autor ~ REDAKCE / # 1 MIN. / AKTUALITY, MÉDIA, NOVINKY NA WEBU

Logo HRADEC KRÁLOVÉ CITY / Foto: HKCITY

HRADEC KRÁLOVÉ – Našemu on-line magazínu se podařilo dosáhnout mety celkového počtu 20 tisíc fanoušků na „sockách“ aneb sociálních sítích. Po základním sečtení všech tří sítí, které používáme, dosahuje číslo již přes 20 000. Na každé ze sítí se snažíme vytvářet trochu jiný obsah, aby to bylo i malinko kreativní a originální. Za všechny fanoušky děkujeme!


Dominantní roli hraje Facebook, kde se blížíme k 15 tisícům sledujících, na Twitteru (nyní síť X) k 3 tisícům a na Instagramu máme necelých 2,4 tisíce sledujících.


Od září si pozorní čtenáři mohou všimnout i našeho nového loga magazínu, základem je tyrkysová barva a dynamický nápis HK, který je moderní a tzv. fresh. Slogan v Hradci jsme Králové zůstává.


Nové logo bylo vytvářeno v uplynulých měsících za účelem jednoduchého, jednoznačného a nezaměnitelného designu, také pro lepší práci s logem v on-line i venkovním prostoru. Zároveň je také variabilní, může sloužit i pro merch či nové webové stránky.


A jelikož se více než 85 % návštěv odehrává pomocí mobilního zařízení, připravujeme také úplně nové webové stránky, které již budou mít i mobilní verzi pro jednodušší projíždění webu. Přesný termín spuštění nové verze webu zatím není stanoven.


  SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU


  Facebook

  X

  Instagram

  Threads

  16 616

  3 020

  2 612

  332


  #TWEETY

  ~PANORAMA

  @MENÍČKA  Koncept studie Velkého náměstí