Přidat na Seznam.czV Hradci otevírá nové Merhautovo pekařství, i s kavárnou

16. listopadu 2023 19:31. /Autor ~ REDAKCE / # 1 MIN. / AKTUALITY, RETAIL

Interiér hradecké pobočky pekařství Merhaut / Foto: Merhautovo

HRADEC KRÁLOVÉ – První pobočka Merhautova pekařství v Hradci na Dukelské třídě naproti Atriu je připravena na otevření. Po nezbytné přestavbě jednotky po prodejně ryb Ocean 48, která již byla dokončena, se pekařství už koncem listopadu otevře zákazníkům. Otevření proběhne ve středu 22. listopadu, v provozovně bude pekařství s kavárnou a na této prodejně se bude přímo také péct.


Jak je patrné z fotografie interiéru hradecké pobočky, v jedné části bude pult s pečivem a cukrářskými výrobky, v druhé pak posezení. Interiéru dominují velká svítidla a červenošedá kombinace nábytku se dřevem.


„Novou prodejnu v Hradci Králové otevíráme ve středu 22. listopadu. Otevřena bude denně PO až SO od 6:30 do 18:30 hod. a v neděli od 9:00 do 18:30 hod. Můžete se těšit na široký sortiment pekařských a cukrářských výrobků a na příjemné posezení u lahodné kávy,“ uvedlo Merhautovo pekařství.


V sortimentu pekařství jsou různé chleby, banketní pečivo, běžné pečivo, rohlíky, sladké pečivo či pečivo na svatby. Dále nabízí také zákusky a mini zákusky.


V lokalitě jsou už i další tři pekařství, o pár kroků dále je například Sázava, v Atriu pak Smékalovo pekařství či Mňam Mňam.


Merhautovo pekařství na českém trhu působí od roku 1991, kdy byla otevřena první prodejna v Benátkách nad Jizerou ve středních Čechách, nyní má pekařství ve Středočeském kraji 11 poboček a 4 v Praze, hradecká pobočka je první mimo tento region.


  SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU


  Facebook

  X

  Instagram

  Threads

  16 616

  3 020

  2 612

  332


  #TWEETY

  ~PANORAMA

  @MENÍČKA  Koncept studie Velkého náměstí