HRADEC KRÁLOVÉ – Ranní déšť, ranní špička a do toho ještě nehoda ve Střelecké ulici na Gočárově okruhu. Šedé osobní vozidlo značky Škoda zde čelně narazilo do sloupu trolejového vedení. Kapota vozu se nárazem silně poničila a v podstatě obtočila kolem sloupu. Hasiči zabezpečili vozidlo proti požáru odpojením akumulátoru, událost se obešla bez zranění.
U nehody zasahovalo jedno vozidlo hasičů z CHS Hradec Králové.
Tím, že byl průjezdný pouze jeden jízdní pruh ze dvou, nehoda ucpávala okolní cesty. V ranní špičce se tvořily kolony v ulicích Střelecká, Gočárova a dál na Pražskou třídu. Zde to mohlo být i v souvislosti s uzavřením ulice Za Škodovkou. Další zácpa se pak tvořila ráno v Koutníkově ulici na příjezdu do Hradce.
Jak se nehoda stala, zda vozidlo dostalo smyk či havarovalo jinou příčinou je v šetření policistů.
Ve Střelecké ulici v Hradci Králové havarovalo osobní vozidlo do sloupu trolejového vedení. Hasiči zabezpečili vozidlo proti požáru odpojením akumulátoru. Místo nehody zůstává jedním pruhem průjezdné. Událost se obešla bez zranění. Okolnosti nehody šetří @PolicieCZ. pic.twitter.com/9ZNA3p0L8Y
— HZS Královéhradeckého kraje (@hzskhk) September 9, 2024



