Hokejisté hradeckého Mountfieldu jedou jako pěkně posečený trávník od té správné sekačky a předvádějí líbivý hokej s výsledky. Po třineckém výletu, kde dostali sice šestku, teď vyhráli potřetí v řadě. Porazili Slavii, Zlín i Olomouc. Nyní na ně čeká těžký dvojzápas doma s týmy, které se trápí ve spodku tabulky. Nejdříve je prověří Kometa Brno a poté Vítkovice.
Před kamerami ČT Sport v úterý s Olomoucí nejdříve vedli, poté prohrávali, před koncem druhé třetiny skóre srovnali a zápas zase otočili ve třetím dějství na svou stranu když vyhráli 4:2. Trefili se Kudrna, Skokan, Knotek a poprvé Dietz.
Kudrna se vyšvihl po trefě na třetí příčku v kanadském bodování, nejlepší střelec Mertl je pátý.
/ EXPRES


