Enteria chce u Aldisu bytové domy

30. listopadu 2015 0:24. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

Společnost Enteria z Pardubic by ráda v příštích letech vybudovala v lokalitě Aldis soubor nových bytových domů. Svoji vizi a studii už představila městu. Po budově ČSOB by to tak bylo další velké oživení této části města.

Kolem Aldisu zatím žádné bydlení není a v panelovém domě hrůzy naproti nebydlí trvale doufejme nikdo. Jelikož zde jsou jen dvě kancelářské budovy, večer je tu poněkud liduprázdno, nové byty tak mohou dát lokalitě náplň i po pracovní době.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU