Už v září v Hradci otevře nový sportovní areál

16. července 2018 9:50. /Autor ~ REDAKCE / # 2 MIN. / AKTUALITY

HRADEC KRÁLOVÉ – Výstavba nového sportovního areálu Sportpark HIT, který přibližně rok vyrůstá v Třebši, se chýlí ke konci. Už v září by měl sportovní park přivítat první návštěvníky, slibuje několik hřišť, wellness, restauraci i výuku sportů. Objekt je vyveden v černobílé barvě, má dvě haly a jednu budovu zázemí. Sportpark do svého centra nyní shání zaměstnance.

Ve sportparku se bude nacházet řada sportovišť: 3 tenisové kurty v pevné hale, 5 badmintonových kurtů s certifikovaným povrchem, 6 antukových dvorců s automatickým zavlažováním, 4 kurty na plážový volejbal s bílým křemičitým pískem a multifunkční hřiště pro malou kopanou, nohejbal, florbal, basketbal a další sporty.

Součástí bude i miniaréna s veškerým vybavením pro sportovní vyžití dětí a dětské hřiště pro nejmenší.

„Jsme rádi, že již od září 2018 pro vás otevíráme nejmodernější sportovní areál ve východních Čechách s názvem SPORTPARK HIT, ve kterém si přijde na své opravdu každý. Přijďte si užít svůj volný čas v novém a čistém prostředí, které je maximálně přizpůsobeno potřebám našich zákazníků,“ uvádí ve svém oznámení nový sportovní areál v Třebši.

Pokud budete mít při sportech velké výkony, můžete si dopřát i regeneraci ve zdejším wellness s finskou a parní saunou, masážemi a relaxačním prostoru s minibarem.

V novém sportparku bude také restaurace a venkovní terasa s výhledem na sportoviště, bar ke sledování sportovních přenosů, obchod a servis s širokým sortimentem sportovního vybavení i módou a wi-fi pro zákazníky zdarma.

Areál bude také poskytovat možnost výuky jednotlivých sportů pro všechny věkové i výkonnostní kategorie, příměstské tábory a soustředění pro děti, pořádání turnajů pro závodní i amatérské hráče a pronájem celého komplexu pro nejrůznější společenské akce.

„Do nově otevíraného areálu budeme hledat několik zaměstnanců na tyto pozice: recepční, správce, prodavač v obchodě, úklidové práce, masér, do restaurace na všechny pozice od kuchaře po pomocnou sílu a na sportoviště trenéry sportů, které budeme provozovat,“ dodává sportpark.

V souvislosti s budováním parku vznikne i nová cyklostezka s lávkou přes svodnici od zastávky Hvězda, která umožní pohodlný přístup pro pěší i cyklisty. Dopravní napojení areálu bude z přilehlé ulice Hradecká. Parkoviště bude mít kapacitu 56 stání.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU