Ostuda! Hradec vypadl s Olympií Radotín

29. srpna 2018 19:06. /Autor ~ REDAKCE / # < 1 MIN. / EXPRES

HRADEC KRÁLOVÉ – Fotbalisté Hradce končí v pohárovém MOL Cupu ještě dříve, než soutěž pořádně začala. Ve 3. kole vypadli s Olympií Radotín (bývalá Olympia Kukleny) po porážce 2:1. A fanoušci jsou pořádně vytočení, od zápasu s Vítkovicemi mají totiž výkony klesající tendenci. Naposledy je o víkendu rozzlobila prohra 0:1 s Varnsdorfem.

„Kluci žili nějaký růžový svět, v uspokojení a v sebeklamu. Někdy i taková porážka snad některým otevře oči,“ uvedl hradecký trenér Zdenko Frťala.

Hradec nemá aktuálně žádného koncového hráče, poté co prodal Pázlera, je prakticky bez útoku, góly dávají záložníci. V posledních třech zápasech navíc vyšel gólově úplně naprázdno.

Fanoušky si tak budou muset Votroci udobřit jedině mnoha výhrami, nic jiného nepřichází v úvahu.


SLEDUJTE NÁS I NA INSTAGRAMU





Přidat na Seznam.cz

Počet sledujících ~ 27 050

FB

X

IG

@

YT

Reklama




KŘIŽOVATKA MILETA -ŽIVĚ-

NEJVĚTŠÍ MĚSTSKÉ ČTVRTI

PROJEKTY VE VÝSTAVBĚ

INFO O WEBU