HK/PARDUBICE – Hradečtí hokejisté zvládli první derby letošního ročníku Tipsport extraligy na výbornou a v ostře sledovaném zápase slaví sladké vítězství proti rivalovi z jihu. Vítězným gólem se o to postaral Filip Pavlík, obě branky Lvů vstřelili obránci a Mountfield tak potěšil početnou skupinu fanoušků, kteří do Pardubic odcestovali v hradeckých barvách.
Hradec tak v Pardubicích vyhrál 1:2 po gólech Rosandiče a Pavlíka před kulisou 9.253 diváků.
Na závěr třetí třetiny trenéři Dynama neuspěli ani se hrou v šesti a tak si Hradec mohl připsat třetí tříbodový zisk v řadě a poskočil tímto na páté místo v tabulce.
Domácí derby je na programu v neděli 3. listopadu od 16 hodin.
/ EXPRES


