Neuvěřitelné se stalo skutečností! Hradec se po 7 letech čekání vrací mezi domácí fotbalovou elitu. Celých 6 ročníků hrál Hradec v 2. lize. Prošel si finančními problémy a hrozilo i zrušení klubu. Ten dnes vlastní město Hradec Králové. Ve 2. lize se Hradci střídavě dařilo a nedařilo, vetšinou končil buď na 4. nebo 7. místě. Loňskou sezonu zakončil až na 13. pozici a pro letošní ročník byl považován za outsidera. Tým ukázal, že všechno je možné a jako první postupuje do 1. ligy, kde se utká s týmy, které opravdu prověří jeho kvalitu. Do Hradce přijede Sparta, Slavia, Baník, Bohemians 1905, Olomouc, Liberec nebo Plzeň. ♥ A DÁL?






















